Про благодійні аукціони

Сайт “Доброчинні аукціони” створений задля залучення різноманітної допомоги дітям та молодим людям з інвалідністю, які мешкають в інтернатних закладах чи спільнотах (будинках) підтриманого проживання, через "он-лайн" продаж речей, зроблених власноручно ними або іншими людьми, які хочуть їм допомогти.


Ми створили “Доброчинні аукціони” з прагненням надати людям з інвалідністю, домом для яких є заклади групового проживання, якнайбільше можливостей для інтеграції у суспільство через особисту працю, зокрема творчу.


Ми допомагаємо цим людям доводити, що вони не є “постійно потребуючими” та нездатними нічого творити, а можуть самі бути корисними для суспільства. Радянська інституційна система опіки майже повністю позбавляла підопічних інституційних закладів змоги проявляти свою індивідуальність через працю. Здебільшого люди, які мали розумові вади, вважалися тоталітарною системою неспроможними до будь-якої діяльності, але насправді це не так. Численні приклади доводять, що втрачаючи можливості в одній сфері, люди нерідко проявляють чималі здібності у іншій.


100% отриманих коштів спрямовується на потреби сиріт з неповносправністю. Технічна підтримка та адміністрування “Доброчинних аукціонів” здійснюється Українською благодійницькою мережею за рахунок коштів, які збираються на це окремо.


Кошти від продажу товарів (лотів), які виставляються Українською благодійницькою мережею, можуть спрямовуватися на фінансування програм для сиріт з інвалідністю: сприяння усиновленню, створення спільнот (будинків) підтриманого проживання в громаді для людей з інвалідністю, розвитку наставництва та правозахисної кампанії.


Ініціатором та адміністратором “Доброчинних аукціонів” є благодійний фонд “Українська благодійницька мережа”.