Повні умови ресурсу

1. Сайт “Доброчинні аукціони” (надалі - “Доброчинні аукціони”) є некомерційним проектом, створеним благодійним фондом “Українська благодійницька мережа” задля залучення різноманітної допомоги дітям та повнолітнім особам з інвалідністю, які мешкають в інтернатних закладах чи спільнотах (будинках) підтриманого проживання, через “он-лайн” продаж речей, зроблених власноручно ними або іншими людьми, які хочуть їм допомогти.

2. Одержувачами допомоги, залученої з використанням “Доброчинних аукціонів”, є виключно діти та повнолітні особи з інвалідністю, які мешкають в інтернатних закладах чи спільнотах (будинках) підтриманого проживання (надалі - одержувачі допомоги).

3. Адміністратором “Доброчинних аукціонів” є благодійний фонд “Українська благодійницька мережа” (надалі - Адміністратор).

4. Предметом продажу (лотами) на “Доброчинних аукціонах” є речі:
1) власноручно (повністю або із незначною допомогою інших осіб) виготовлені одержувачами допомоги;
2) виготовлені та/або передані іншими особами з метою їхнього подальшого продажу на “Доброчинних аукціонах” та передання отриманих коштів на потреби одержувачів допомоги.

5. Ініціатором розміщення лотів на “Доброчинних аукціонах” можуть бути:
1) одержувачі допомоги;
2) дитячі будинки-інтернати, психоневрологічні інтернати, установи підтриманого проживання та інші заклади, в яких перебувають одержувачі допомоги;
3) благодійний фонд “Українська благодійницька мережа”.

6. Продаж лотів здійснюється без мети одержання прибутку.

7. Надсилання лотів здійснюється лише службою кур’єрської доставки “Нова пошта”, послуги доставки у повному обсязі оплачують покупці.

8. Лоти, які повністю оплачені, надсилаються покупцям у строк, що не перевищує 7 робочих днів (не рахуючи дня замовлення).

9. Доставка лоту вважається здійсненою належним чином з моменту його передання Адміністратором підрозділу служби кур’єрської доставки “Нової пошти” для подальшого пересилання згідно з даними, наданими покупцем на “Доброчинних аукціонах” при замовленні лоту.

10. Лоти продаються за принципом “як є”, Адміністратором не приймаються та не розглядаються будь-які претензії щодо їхніх недоліків, окрім вимог про істотну невідповідність лотів інформації, опублікованій на “Доброчинних аукціонах”.


Редакція повних умов ресурсу “Доброчинні аукціони” від 1 січня 2017 р.